Global Information Network
Info Veriti - monitoring prasy
Informacje ogólne
Jedną z informacji jaką oferujemy Państwu w serwisie internetowym jest monitoring prasy. Codziennie monitorujemy kilkaset tytułów prasowych w których pojawiła się jakakolwiek firma lub osoba wypowiadająca się w imieniu danej firmy. Monitorowane są również informacje prasowe, które są istotne z punktu widzenia danej branży.

Użycie takiej technologii operacyjnej monitoringu prasy jest zupełnie nowym podejściem do tego tematu w branży. Oznacza bowiem, że Info Veriti monitoruje wszystkie informacje o firmach i branżach od razu czyli w momencie pojawienia się danej informacji. Wszystkie firmy obecne w Polsce działające w tej branży monitorują wyłącznie określone hasła na zlecenie klienta. W przypadku naszego serwisu dowolny klient może wyszukać informacje nt. dowolnej firmy od razu - bez konieczności przeglądania przez nas monitorowanych tytułów. Zastosowanie tego podejścia możliwe jest dzięki posiadaniu przez naszą firmę całej, aktualnej bazy danych wszystkich firm (w tym numerów KRS, NIP ,REGON) co powoduje, iż od razu możemy właściwie zaindeksować daną informację prasową.

Ze względu na zmiany w Dziale Monitoringu Prasy wynikające ze zmian w polskich przepisach udostępnimy Państwu ponownie tą część serwisu od kwietnia 2008 roku w nowej, atrakcyjniejszej formie.