Global Information Network
Partnerami biznesowymi Info Veriti Polska Sp. z o.o. w Polsce są:
 1. Wspólnicy. Malecha Krzemiński Noga Kancelaria Prawnicza  Wspólnicy. Malecha Krzemiński Noga Kancelaria Prawnicza sp. j.jest firmą utworzoną przez adwokatów, radców prawnych oraz doradców restrukturyzacyjnych z wieloletnim doświadczeniem zdobytym w wiodących kancelariach krajowych, jak też przy zarządzaniu działami prawnymi dużych podmiotów gospodarczych.

  WMKN KANCELARIA oferuje kompleksową pomoc prawną w zakresie bieżącej obsługi prawnej przedsiębiorstw i osób fizycznych. Wspieramy naszych Klientów m. in. w sporach korporacyjnych, sprawach karnych gospodarczych, odpowiedzialności członków zarządu, sprawach dotyczących nieruchomości czy ochrony zabytków.

  WMKN RESTRUKTURYZACJE obszarem swojej działalności obejmuje zastępstwo procesowe oraz doradztwo wierzycielom i dłużnikom w przeprowadzeniu restrukturyzacji z wykorzystaniem instrumentów przewidzianych w prawie restrukturyzacyjnym, a także przy pomocy środków pozaustawowych np. poprzez porozumienia standstill.

  WMKN UPADŁOŚCI to doświadczony zespół doradców restrukturyzacyjnych zapewniających pełne wsparcie dla inwestorów, wierzycieli oraz dłużników w postępowaniach upadłościowych. Nasz zespół prowadzi także postępowania upadłościowe przedsiębiorców oraz konsumentów jako syndycy.


 2. Bank Spółdzielczy w Białej Rawskiej


  Kim jesteśmy »

  Najnowsze newsy
  Indywidualne i elastyczne traktowanie klientów oraz nowoczesne formy obsługi czynią Bank Spółdzielczy w Białej Rawskiej instytucją rozpoznawalną i konkurencyjną na rynku usług finansowych. Kapitały naszego Banku mają wyłącznie polskie pochodzenie. Ten walor wraz z zebranym doświadczeniem oraz opinią, jaką Bank wypracował w trakcie ponad półwiecznej historii swego działania, skutkują coraz większą liczbą Klientów wybierających nas jako partnera w działalności gospodarczej, a także w codziennej obsłudze klientów indywidualnych.

  Dzięki jakości usług dawno przełamaliśmy stereotyp myślenia o banku spółdzielczym jako archaicznej instytucji finansowej.

  Klienci mogą skorzystać z szerokiej gamy produktów w zakresie kredytów, rozliczeń , lokowania środków oraz usług finansowych. Niskie opłaty i prowizje oraz sprawny proces decyzyjny podwyższają atrakcyjność oferty.
 3. Warmiński Bank Spółdzielczy


  Kim jesteśmy »

  Najnowsze newsy
  Warmiński Bank Spółdzielczy jest w pełni polskim bankiem i z polskim kapitałem, a środki pieniężne zgromadzone w WBS są objęte gwarancjami Bankowego Funduszu Gwarancyjnego.

  WBS posiada 15 placówek na terenie województwa warmińsko-mazurskiego, w tym 6 zlokalizowanych w Olsztynie.

  Oferujemy szeroką gamę nowoczesnych produktów i usług : rachunki osobiste w tym specjalne pakiety dla młodych (Start) i starszych (Opoka), rachunki firmowe, rachunki w walutach wymienialnych, lokaty, kredyty, leasing, konto internetowe, karty płatnicze/kredytowe, Western Union, Ubezpieczenia Grupa Concordia i wiele innych.

  Działalność banku wspiera 14 własnych bankomatów, a na terenie całej Polski jest ponad 6500 bankomatów bez prowizji. Jesteśmy partnerem wiarygodnym i elastycznym. W naszym działaniu kierujemy się mottem: "Warmiński Bank Spółdzielczy − Bank na każdą pogodę" bez względu na okoliczności zawsze jesteśmy z Klientem i dla Klienta.
 4. Śląski Bank Spółdzielczy "Silesia" w Katowicach


  Kim jesteśmy »

  Najnowsze newsy
  Celem działalności Banku jest rozwój współpracy z firmami z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Dzięki ciągłemu dostosowywaniu naszych produktów do zmieniających się warunków pomagamy naszym Klientom osiągać sukces rynkowy. Oferujemy nowoczesne usługi bankowe, w tym atrakcyjne oprocentowanie depozytów oraz elastyczne warunki finansowania, dostosowane do konkretnej sytuacji klientów. W razie potrzeby wsparcia bieżącej działalności oferujemy kredyt w rachunku bieżącym, kredyty inwestycyjne a także szereg innych rozwiązań. Prowadzimy rachunki krajowe i rozliczenia zagraniczne z użyciem nowoczesnych systemów elektronicznych. Atutem naszego Banku jest również możliwość korzystania z bezpłatnych wypłat w ponad 3400 bankomatach z Grupy BPS oraz BGŻ SA i Kredyt Bank SA .

  Dlaczego warto do nas dołączyć? Bo stawiamy na najwyższą jakość usług bankowych, ale nie zapominamy o wzajemnych relacjach. U nas Klient nie jest tylko pozycją w statystykach, jest Partnerem i bardzo często wiąże się z nami na długie lata. A to oznacza, że jesteśmy z nim zarówno w czasach prosperity jego firmy i finansów, jak też w trudnych sytuacjach. Działamy od 27 lutego 1898 roku i pomimo konkurencji z bankami międzynarodowymi liczba naszych klientów stale rośnie. Podstawą działania Banku jest zaufanie. A zaufanie budować mogą tylko ludzie.
 5. Orzesko-Knurowski Bank Spółdzielczy


  Kim jesteśmy »

  Najnowsze newsy
  Bank to kapitał i ludzie. W obu "dziedzinach" mamy czym się pochwalić. Finansujemy małe, średnie i duże podmioty gospodarcze, ale naszym wyróżnikiem jest bezpośrednia relacja z klientem, któremu oferujemy produkty bankowe, często korzystniejsze od produktów oferowanych przez tzw. banki uniwersalne. Zapraszamy do zwrócenia uwagi na takie produkty jak:
  1. Kredyt hipoteczny Hipo-Gold, który pozwala osobom fizycznym i przedsiębiorcom na szybkie pozyskanie środków do wys. 50% wartości nieruchomości w celu np. konsolidacji posiadanego zadłużenia, czy dofinansowania prowadzonej działalności z dogodnym okresem spłaty do 15 lat.
  2. Kredyt rewolwingowy, który jest formą finansowania kapitału obrotowego w prowadzonej działalności gospodarczej. Cechuje się przyznaniem odnawialnej linii kredytowej umożliwiającej wielokrotne wypłaty transz kredytu z przeznaczeniem na przygotowanie do wykonania zawartych kontraktów, bądź przyspieszenie spływu należności od kontrahentów.
  3. Lokata dla firm 3-miesięczna jest to lokata odnawialna z atrakcyjnym oprocentowaniem, o minimalnej wysokości od 8000,00zł., dostępna dla klientów korzystających z rachunku bieżącego z dostępem do CUI

 6. WASKO S.A. (www.hoga.pl)
  polecane przez Info Veriti Polska Sp. z o.o. słowniki bazodanowe
 7. BIG Consulting Sp. z o.o. (właściciel systemu G2I)
  autoryzowany Partner Biznesowy Info Veriti Polska Sp. z o.o. w zakresie sprzedaży wzajemnych rozwiązań bazodanowych oraz integracji systemów baz danych.
 8. DGI Concepta Sp. z o.o.

  Aby rozszerzyć zakres świadczonych usług dla swoich klientów Info Veriti nawiązał ścisłą współpracę z DGI Concepta Sp. z o.o. − czołową i wiodącą firmą świadczącą usługi z zakresu windykacji wierzytelności.

  Usługi świadczone przez DGI Concepta obejmują pełen zakres specjalistycznych instrumentów finansowych i prawnych związanych z windykacją i dochodzeniem roszczeń. Każda z usług jest indywidualnie dopasowywana do specyficznej sytuacji konkretnego Klienta, wynikającej m.in. z branży, w której funkcjonuje, wysokości posiadanej wierzytelności, formy jej udokumentowania, kondycji dłużnika, itp.
  Zakres działalności DGI Concepta to obszar Polski i całej Europy.

  Oferowane przez DGI Concepta usługi to:
  − wykup wierzytelności,
  − windykacja polubowna,
  − postępowania sądowe i egzekucyjne,
  − zabezpieczanie roszczeń,
  "NO CURE, NO PAY" - Wynagrodzenie DGI Concepta tylko od pozytywnych efektów działań. Do zapoznania się z pełną ofertą świadczoną przez DGI Concepta prosimy odwiedzić stronę www.dgiconcepta.pl