Global Information Network
Partnerami biznesowymi Info Veriti Polska Sp. z o.o. w Polsce są:
 1. Woźnicki Malecha Krzemiński Noga Kancelaria Prawnicza  Woźnicki Malecha Krzemiński Noga Kancelaria Prawnicza sp. j. jest kancelarią utworzoną przez adwokatów i radców prawnych z wieloletnim doświadczeniem w zakresie obsługi prawnej, zdobytym w wiodących kancelariach krajowych, jak też przy zarządzaniu działami prawnymi dużych podmiotów gospodarczych.

  Doświadczenie w zakresie wewnętrznej obsługi prawnej pozwala nam rozumieć potrzeby Przedsiębiorców i postrzegać je nie tylko z punktu widzenia przepisów prawa, ale także z perspektywy biznesowych uwarunkowań działalności prowadzonej przez naszych Klientów.

  Podstawową zasadą działalności Kancelarii jest optymalizacja proponowanych rozwiązań i dostosowanie sposobu działania do indywidualnych potrzeb każdego z naszych Klientów, co jest możliwe ze względu na kompleksowość świadczonej przez nas obsługi prawnej.

  Wśród Klientów Kancelarii znaczną grupę stanowią podmioty zarządzające centrami handlowymi, jednostki samorządu terytorialnego, przedsiębiorstwa produkcyjne oraz podmioty działające na rynku ubezpieczeń - towarzystwa ubezpieczeniowe i multiagencje.


 2. Bank Spółdzielczy w Białej Rawskiej


  Kim jesteśmy »

  Najnowsze newsy
  Indywidualne i elastyczne traktowanie klientów oraz nowoczesne formy obsługi czynią Bank Spółdzielczy w Białej Rawskiej instytucją rozpoznawalną i konkurencyjną na rynku usług finansowych. Kapitały naszego Banku mają wyłącznie polskie pochodzenie. Ten walor wraz z zebranym doświadczeniem oraz opinią, jaką Bank wypracował w trakcie ponad półwiecznej historii swego działania, skutkują coraz większą liczbą Klientów wybierających nas jako partnera w działalności gospodarczej, a także w codziennej obsłudze klientów indywidualnych.

  Dzięki jakości usług dawno przełamaliśmy stereotyp myślenia o banku spółdzielczym jako archaicznej instytucji finansowej.

  Klienci mogą skorzystać z szerokiej gamy produktów w zakresie kredytów, rozliczeń , lokowania środków oraz usług finansowych. Niskie opłaty i prowizje oraz sprawny proces decyzyjny podwyższają atrakcyjność oferty.
 3. Warmiński Bank Spółdzielczy


  Kim jesteśmy »

  Najnowsze newsy
  Warmiński Bank Spółdzielczy jest w pełni polskim bankiem i z polskim kapitałem, a środki pieniężne zgromadzone w WBS są objęte gwarancjami Bankowego Funduszu Gwarancyjnego.

  WBS posiada 15 placówek na terenie województwa warmińsko-mazurskiego, w tym 6 zlokalizowanych w Olsztynie.

  Oferujemy szeroką gamę nowoczesnych produktów i usług : rachunki osobiste w tym specjalne pakiety dla młodych (Start) i starszych (Opoka), rachunki firmowe, rachunki w walutach wymienialnych, lokaty, kredyty, leasing, konto internetowe, karty płatnicze/kredytowe, Western Union, Ubezpieczenia Grupa Concordia i wiele innych.

  Działalność banku wspiera 14 własnych bankomatów, a na terenie całej Polski jest ponad 6500 bankomatów bez prowizji. Jesteśmy partnerem wiarygodnym i elastycznym. W naszym działaniu kierujemy się mottem: "Warmiński Bank Spółdzielczy − Bank na każdą pogodę" bez względu na okoliczności zawsze jesteśmy z Klientem i dla Klienta.
 4. Śląski Bank Spółdzielczy "Silesia" w Katowicach


  Kim jesteśmy »

  Najnowsze newsy
  Celem działalności Banku jest rozwój współpracy z firmami z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Dzięki ciągłemu dostosowywaniu naszych produktów do zmieniających się warunków pomagamy naszym Klientom osiągać sukces rynkowy. Oferujemy nowoczesne usługi bankowe, w tym atrakcyjne oprocentowanie depozytów oraz elastyczne warunki finansowania, dostosowane do konkretnej sytuacji klientów. W razie potrzeby wsparcia bieżącej działalności oferujemy kredyt w rachunku bieżącym, kredyty inwestycyjne a także szereg innych rozwiązań. Prowadzimy rachunki krajowe i rozliczenia zagraniczne z użyciem nowoczesnych systemów elektronicznych. Atutem naszego Banku jest również możliwość korzystania z bezpłatnych wypłat w ponad 3400 bankomatach z Grupy BPS oraz BGŻ SA i Kredyt Bank SA .

  Dlaczego warto do nas dołączyć? Bo stawiamy na najwyższą jakość usług bankowych, ale nie zapominamy o wzajemnych relacjach. U nas Klient nie jest tylko pozycją w statystykach, jest Partnerem i bardzo często wiąże się z nami na długie lata. A to oznacza, że jesteśmy z nim zarówno w czasach prosperity jego firmy i finansów, jak też w trudnych sytuacjach. Działamy od 27 lutego 1898 roku i pomimo konkurencji z bankami międzynarodowymi liczba naszych klientów stale rośnie. Podstawą działania Banku jest zaufanie. A zaufanie budować mogą tylko ludzie.
 5. Orzesko-Knurowski Bank Spółdzielczy


  Kim jesteśmy »

  Najnowsze newsy
  Bank to kapitał i ludzie. W obu "dziedzinach" mamy czym się pochwalić. Finansujemy małe, średnie i duże podmioty gospodarcze, ale naszym wyróżnikiem jest bezpośrednia relacja z klientem, któremu oferujemy produkty bankowe, często korzystniejsze od produktów oferowanych przez tzw. banki uniwersalne. Zapraszamy do zwrócenia uwagi na takie produkty jak:
  1. Kredyt hipoteczny Hipo-Gold, który pozwala osobom fizycznym i przedsiębiorcom na szybkie pozyskanie środków do wys. 50% wartości nieruchomości w celu np. konsolidacji posiadanego zadłużenia, czy dofinansowania prowadzonej działalności z dogodnym okresem spłaty do 15 lat.
  2. Kredyt rewolwingowy, który jest formą finansowania kapitału obrotowego w prowadzonej działalności gospodarczej. Cechuje się przyznaniem odnawialnej linii kredytowej umożliwiającej wielokrotne wypłaty transz kredytu z przeznaczeniem na przygotowanie do wykonania zawartych kontraktów, bądź przyspieszenie spływu należności od kontrahentów.
  3. Lokata dla firm 3-miesięczna jest to lokata odnawialna z atrakcyjnym oprocentowaniem, o minimalnej wysokości od 8000,00zł., dostępna dla klientów korzystających z rachunku bieżącego z dostępem do CUI

 6. WASKO S.A. (www.hoga.pl)
  polecane przez Info Veriti Polska Sp. z o.o. słowniki bazodanowe
 7. BIG Consulting Sp. z o.o. (właściciel systemu G2I)
  autoryzowany Partner Biznesowy Info Veriti Polska Sp. z o.o. w zakresie sprzedaży wzajemnych rozwiązań bazodanowych oraz integracji systemów baz danych.
 8. DGI Concepta Sp. z o.o.

  Aby rozszerzyć zakres świadczonych usług dla swoich klientów Info Veriti nawiązał ścisłą współpracę z DGI Concepta Sp. z o.o. − czołową i wiodącą firmą świadczącą usługi z zakresu windykacji wierzytelności.

  Usługi świadczone przez DGI Concepta obejmują pełen zakres specjalistycznych instrumentów finansowych i prawnych związanych z windykacją i dochodzeniem roszczeń. Każda z usług jest indywidualnie dopasowywana do specyficznej sytuacji konkretnego Klienta, wynikającej m.in. z branży, w której funkcjonuje, wysokości posiadanej wierzytelności, formy jej udokumentowania, kondycji dłużnika, itp.
  Zakres działalności DGI Concepta to obszar Polski i całej Europy.

  Oferowane przez DGI Concepta usługi to:
  − wykup wierzytelności,
  − windykacja polubowna,
  − postępowania sądowe i egzekucyjne,
  − zabezpieczanie roszczeń,
  "NO CURE, NO PAY" - Wynagrodzenie DGI Concepta tylko od pozytywnych efektów działań. Do zapoznania się z pełną ofertą świadczoną przez DGI Concepta prosimy odwiedzić stronę www.dgiconcepta.pl